Стихійні почуття
DOI:
https://doi.org/10.31500/1992-5514.15(2).2019.186136Ключові слова:
мистецький проект, стихійні почуття, безсвідоме, символи чотирьох стихійАнотація
Розглянуто мистецький проект двох знаних українських мисткинь — Лариси Пішої та Валерії Трубіної, побудований на роботі з безсвідомим. Владою художниць мистецтво стає сферою життєдіяльності інтелекту, усвідомлюється і асимілюється кольором, формальним рішенням, словом, звуком і з категорії несвідомого переходить у свідоме, раціональне. Монолітна потенція Всесвіту розщеплюється, розділяється на зручні для сприйняття фрагменти, проявляючи символи чотирьох стихій: Води, Повітря, Землі, Вогню. У своєму проекті мисткині творять живописний світ архетипів, надають ідеї форму, даруючи естетичну насолоду, емоції, пробуджуючи Стихійні Почуття.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Оксана Ременяка
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.