Перша мистецька інтервенція до Лондона
DOI:
https://doi.org/10.31500/1992-5514.15(2).2019.186127Ключові слова:
сучасне мистецтво України, BBC, українська діаспора, авторські інтерпретації, вільна творчість, етнохудожнє корінняАнотація
Розглянуто початок мистецьких взаємин українських сучасних художників із закордонними представництвами, що відкривались у Києві в перші роки Перебудови. Зокрема, ідеться про створення Української служби BBC та про запрошення масштабної художньої виставки (профінансоване британською стороною) до Великобританії на відзнаку цієї політичної та культурологічної події. У статті наведено коментар першої очільниці Української служби BBC Єлізабет Робсон з приводу заснування служби. Подано високу оцінку якості художньої колекції, що експонувалася в Лондоні та Ноттінгемі, яку надав голова Всесвітньої служби BBC сер Джон Тьюса. Цією виставкою BBC вводив творчість сучасних художників України в європейський контекст.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Ольга Петрова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.