Соціальні мережі як інструмент сучасного мистецтва
DOI:
https://doi.org/10.31500/1992-5514.15(2).2019.186114Ключові слова:
актуальне мистецтво, нет-арт, соціальні мережіАнотація
Розглянуто практику звернення художниками, які працюють у сфері актуального мистецтва, до соціальних мереж як до інструмента у своїй творчій діяльності. Висвітлено низку як українських, так і закордонних проектів, де фігурують соціальні мережі. Закцентовано увагу на ролі провідних соціальних мереж в сучасному суспільстві, показано, як це відрефлексовано митцями в їхніх творах.
Посилання
Bavykina V. Reprezentatsiia sotsialnykh transformatsii v ukrainskomu media-mystetstvi // Hrani. 2014. # 8. S. 97–100.
Fedorovych B. Media-mystetstvo Lvova pochatku KhKhI st.: Vid kontseptsii do vizualizatsii // Naukovi zapysky Natsionalnoho universytetu «Ostrozka akademiia». Seriia: Kulturolohiia. 2014. Vyp. 14(1). S. 248–254.
Danko. Sotsialni merezhi yak forma suchasnoi komunikatsii: pliusy i minusy // Suchasne suspilstvo. 2012. Vyp. 2. S. 179–184.
Shapiro E. #INSTAART: iskusstvo i sotsseti. URL: http://artukraine.com.ua/a/instaart--iskusstvo-i-socseti-/#.XRff Re3SUyq (access date: 06.13.2019).
Zalizniak Yu. Rol sotsialnykh merezh u konteksti suspilnykh transformatsii. Visnyk Lvivskoho universytetu. Seriia: Zhurnalistyka. 2012. Vyp. 36. S. 137–143.
Malchenko V. «Ozbroieni ta nebezpechni»: Emotsiina naruha. URL: https://zaborona.com/ozbroieni-ta-nebezpechni-emotsijna-naruha (access date: 06.13.2019).
Kohan K. M. Sotsialni merezhi yak element novoho sotsialnoho seredovyshcha // Mizhnarodnyi naukovyi forum: sotsiolohiia, psykholohiia, pedahohika, menedzhment. Kyiv, 2014. Vyp. 16. S. 61–71.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Катерина Гончар
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.