Ловець тонких енергій
DOI:
https://doi.org/10.31500/1992-5514.13.2017.134247Ключові слова:
художник Андрій Блудов, київська мистецька школа, перформанс, сучасний український живописАнотація
Простежено творчий шлях Андрія Блудова на тлі й у зв’язку з сучасними викликами й енергіями революційних, для країни та її громадян, перемін. Проаналізовано поступові кроки пошуків та розвитку неординарного художника, який, відповідно до вимог часу, шукав реалізації власного таланту та думок у різних видах творчості — від ілюстрації, книжкового оформлення, графіки, каліграфії, через живопис до об’єкту та перфомансу й організації художнього фестивалю.Посилання
Vysheslavskyi H., Sydor-Hibelinda O. Terminolohiia suchasnoho mystetstva: oznachennia, neolohizmy, zharhonizmy suchasnoho vizualnoho mystetstva Ukrainy [Vysheslavskyi H., Sydor-Hibelinda O. Termoinology of contemporary art: definitions, neologisms, slang of contemporary visual art of Ukraine]. Paryzh; Kyiv: Terra Incognita, 2010. 416 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Олеся Авраменко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.